CERTYFIKATY

Czym jest certyfikat iso?

CERTYFIKATY ISO 14001

Firma Adjatech Metalworking jest posiadaczem certyfikatu ISO 14001, co świadczy o jej zaangażowaniu w stosowanie polityki proekologicznej. Otrzymanie tego certyfikatu wymaga spełnienia rygorystycznych norm związanych z ochroną środowiska, ustalonych przez renomowane jednostki certyfikujące. W Adjatech Metalworking przykładamy dużą wagę nie tylko do jakości naszych produktów, ale także do prowadzenia procesów produkcyjnych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska, dbając o utrzymanie wysokich standardów pracy.

CERTYFIKATY ISO 9001

Adjatech Metalworking, dzięki swojemu zaangażowaniu w utrzymanie wysokich standardów jakości, jest dumnym posiadaczem certyfikatu ISO 9001. Ten prestiżowy certyfikat jest przyznawany firmom z sektora produkcyjnego, usługowego, a także instytucjom z branży ochrony zdrowia, które spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące jakości produkcji i usług. Aby zdobyć certyfikat ISO 9001, zakład Adjatech Metalworking musiał przejść szczegółową kontrolę, potwierdzającą zgodność z wymogami jakościowymi i produkcyjnymi.

kontakt

nasze dane kontaktowe

Jeśli posiadają Państwo jakieś pytanie można skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub jedną z metod zamieszczonych poniżej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

telefon kontaktowy

Lokolizacja

ul. Gnieźnieńska 26
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica

Napisz do nas
Zapraszamy do kontaktu

Lokolizacja

ul. Gnieźnieńska 26-28
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica